Najlepsze kasyna

Które kasyna internetowe są najlepsze? Jak znaleźć najlepsze kasyno online? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz w artykule o najlepszych kasynach online.

Czytaj więcej...
Kasyna w Las Vegas

Któż z nas nie chciałby wybrać się do kasyna na najwyższym poziomie, gdzie można zagrać w każdą grę hazardową świata? Nie ma chyba osoby, która.

Czytaj więcej...
Kasyna w Polsce

Miłośnicy gier hazardowych na całym świecie mają takie miejsca, w których mogą podstawić pieniądze na wygraną w jakiejś grze.

Czytaj więcej...

Gracz Kasyna Betsson zgarnął dwa wysokie jackpoty w ciągu kilku miesięcy

Kolejna niesamowita jackpotowa historia! Tym razem jej bohaterem jest 32-letni mieszkaniec Norwegii. Jego ulubiona gra Cowboy Treasure na przestrzeni kilku miesięcy wypłaciła mu aż dwa wielkie wygrane!

Gracz Kasyna Betsson o imieniu John może mówić o wielkim szczęściu. W lutym tego roku grając na komórce w Cowboy Treasure sięgnął po jackpota w wysokości 55 tysięcy euro. Nie spodziewał się, że już wkrótce wodospad pieniędzy spadnie na niego kolejny raz.

A jednak. Potwierdziło się powiedzenie, że kto gra, wygrać musi. W lipcu znów za pomocą telefonu zalogował się do Kasyna Betsson i uruchomił swojego faworyta, ze slotowej oferty tego serwisu. Siedział akurat ze swoim znajomym w samochodzie, gdy nagle okazało się, że właśnie stał się właścicielem kolejnego jackpota. Tym razem do jego kieszeni "wpadło" jeszcze więcej bo blisko 165 tysięcy euro! Z radości wyściskał swojego kolegę i natychmiast zadzwonił do swojej rodziny, aby podzielić się tą znakomitą wieścią.

32-letni John Birger na co dzień zajmuje się montowaniem rusztowań w norweskim Trondheim. Przedstawicielom Kasyna Betsson zdradził, co zamierza zrobić ze swoją wygraną. Część z niej przeznaczy na spłatę długów. John planuje zabrać również rodzinę na wakacje do gorącej Hiszpanii. Jak przyznał zwycięzca, uczucie wolności finansowej jest wprost wspaniałe.

Zarejestruj się w Kasynie Betsson, odbierz bonus 100% do 500 PLN

Gratulujemy Norwegowi dwóch dużych wygranych w Kasynie Betsson. Kolejny raz potwierdza się, że przy przydziale jackpotów liczy się tylko i wyłącznie szczęście. Może spróbujesz dokonać tego samego co bohater naszej historii i pokręcisz trochę bębnami slotów z jackpotami? Wielkich pieniędzy możesz szukać między innymi właśnie w Cowboy Treasure, ale także w hitowym Hall of Good czy też zupełnie nowym Mega Fortune Dreams.

Wysokie jackpoty które można wygrać dzięki jednemu szczęśliwemu zakręceniu, są jednym z powodów, dla których każdego dnia tak wielu graczy loguje się na swoje konta w internetowych kasynach. Nie musisz ryzykować dużych kwot, aby pobawić się i przy okazji stanąć przed szansą na zgarnięcie wygranej. Tym bardziej, że w Kasynie Betsson czeka na Ciebie wysoki bonus powitalny. Każda wpłata aż do 500 PLN zostanie automatycznie podwojona. Większy stan konta na start, to większa ilość szans na wygraną. Być może jedna z nich zamieni się w wymarzony sukces i być może to Ty będziesz kolejnym bohaterem historii podobnej do tej.