Najlepsze kasyna

Które kasyna internetowe są najlepsze? Jak znaleźć najlepsze kasyno online? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz w artykule o najlepszych kasynach online.

Czytaj więcej...
Kasyna w Polsce

Miłośnicy gier hazardowych na całym świecie mają takie miejsca, w których mogą podstawić pieniądze na wygraną w jakiejś grze.

Czytaj więcej...
Kasyna w Las Vegas

Któż z nas nie chciałby wybrać się do kasyna na najwyższym poziomie, gdzie można zagrać w każdą grę hazardową świata? Nie ma chyba osoby, która.

Czytaj więcej...

Problemy Sheriff Gaming

Sheriff Gaming jest jednym z najpopularniejszych deweloperów dostarczających gry do kasyn online. Firma odpowiada za produkcję gier takich jak Oonga Boonga, Dr. Magoo's Adventure czy Las Vegas. Portale egamingowe informują, iż te gry mogą na stałe zniknąć z oferty kasyn internetowych. Przyczyną są kłopoty, które spadły na właścicieli holenderskiego serwisu.

Problemy dotyczą Bubble Group NV, firmy która jest powiązana z samym Sheriff Gaming. Na właścicielach pierwszej firmy ciążą ciężkie zarzuty. Zostali oskarżeni o organizowanie nielegalnych gier hazardowych, oraz pranie brudnych pieniędzy. W oskarżeniu pojawia się również motyw narkotykowy.

Wydarzenie te przyczyniły się do cofnięcia licencji na gry hazardowe. Firma Bubble Group NV ogłosiła bankructwo. Nie oznacza to jednak końca Sheriff Gaming. Właściciele zapewniają, że będzie ona działała niezależnie od Bubble Group NV. Nie da się wykluczyć, iż z wymienionymi wyżej zarzutami miały związek również osoby z Sheriff Gaming. Afera zapewne nie wpłynie korzystnie na dewelopera.