Kasyna w Las Vegas

Któż z nas nie chciałby wybrać się do kasyna na najwyższym poziomie, gdzie można zagrać w każdą grę hazardową świata? Nie ma chyba osoby, która.

Czytaj więcej...
Najlepsze kasyna

Które kasyna internetowe są najlepsze? Jak znaleźć najlepsze kasyno online? Odpowiedzi na te pytania uzyskasz w artykule o najlepszych kasynach online.

Czytaj więcej...
Kasyna w Polsce

Miłośnicy gier hazardowych na całym świecie mają takie miejsca, w których mogą podstawić pieniądze na wygraną w jakiejś grze.

Czytaj więcej...

Od 31.01 do 1.02 do wygrania 8 000 PLN w turnieju Mr Green na slocie Tornado: Farm Escape od Netent

Już w ten weekend przyłącz się do turnieju slotowego w Kasynie Mr Green, gdzie czeka na Wszystkich chętnych do zabawy wspaniała gra Tornado: Farm Escape Ta ekscytująca, pełna przygód maszyna wciągnie każdego. Funkcje bonusowe nie zawiodą nawet zapiekłych graczy. Jeżeli chcesz ją wypróbować, a do tego wziąć udział w turnieju i wygrać trochę gotówki, to masz okazję. Na pięciu najlepszych graczy czeka do zdobycia 8.000 PLN. Wygrana nie podlega wymogom obrotu.

Jeżeli jesteś zdecydowany wziąć udział w turnieju, to zaloguj się na swoje konto. Turniej Kasyna Mr Green Tornado: Farm Escap rozpoczyna się w sobotę 31 stycznia, a kończy w niedzielę 1 lutego. Zwycięstwo zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego wyniku uzyskanego z 20 kolejnych rund. Minimalna stawka za rundę wynosi 0,20 euro.

Zarejestruj się w Mr Green, bonus na start to dodatkowe 100% do 500 PLN + 50 free spinów!!!

Oto jak przedstawiają się nagrody w turnieju Mr Green: 1 miejsce = 4.000 PLN, 2 miejsce = 2.000 PLN, 3 miejsce = 1.000 PLN, 4 miejsce = 600 PLN i 5 miejsce = 400 PLN. Bez względu na zajęte miejsce z całą pewnością nie będziesz żałować!

Dla nowych graczy Kasyna Mr Green jest oferta powitalna, przeznaczona dla tych, którzy po raz pierwszy zarejestrują się i zdeponują pieniądze. Serwis na dobry początek dołoży do wpłaconego depozytu jeszcze raz tyle. Twoje konto może powiększyć się o dodatkowe 500 PLN. Za samą rejestrację w serwisie otrzymujesz 10 gratisowych obrotów. Stań do rywalizacji ze współzawodnikami i zdobądź wielką wygraną! Usiądź wygodnie w fotelu i spędź miły weekend w polecanym przez nas serwisie, nie będziesz żałować!